TIENS CordyCafe

With shipment Slovenská pošta for 4,00 €
Predajná cena19,50 €
Popis

TIENS CordyCafé je znamenitý, chutný nápoj s obsahom kávového extraktu starostlivo vybraných čerstvo pražených kávových bôbov arabica.  Staňte sa znalcom kávy a vychutnávajte si sviežu, bohatú a jemnú chuť TIENS CordyCafé, obohatenú silným adaptogénom a „zázračnou hubou“ – Cordyceps sinensis. Tradičná čínska medicína si prirodzené vlastnosti  kordycepsu cení už po stáročia, ak nie tisícročia.  Cordyceps sinensis nielenže podporuje prirodzenú obranyschopnosť, ale tiež posilňuje funkcie tela a zlepšuje celkovú telesnú i duševnú pohodu.

Začnite každé ráno so šálkou TIENS CordyCafé a vychutnávajte si šťastný život plný harmónie!

POPIS

Cordyceps sinensis, ktorý objavili zhruba pred 1500 rokmi himalájski pastieri, našiel svoje  využitie v čínskej bylinnej medicíne najmä ako povzbudzujúci adaptogén, ktorý dodáva energiu a pôsobí proti starnutiu i ako prevencia proti demencii a zlepšuje telesný stav. Vďaka jeho vzácnemu výskytu a „zázračným“ účinkom má kordyceps veľmi vysokú cenu. V starovekej Číne si mohli jeho užívanie dovoliť len členovia cisárskeho dvora a šľachta. 

Kordyceps prirodzene rastie v Tibete a Nepále v nadmorskej výške tri až päťtisíc metrov nad morom. TIENS CordyCafé obsahuje len mycélium kordycepsu tej najvyššej kvality spracované spoločnosťou Tiens Group použitím najpokročilejších biotechnológií, ktoré uchovávajú prirodzený obsah prípravku.

V TIENS CordyCafé používame len extrakt z čerstvo mletých kávových bôbov kávy arabica. Bohatá a aromatická chuť kávy má úžasnú schopnosť prebudiť a osviežiť naše myslenie a zmysly. Nie je to len všeobecné tvrdenie na základe každodenného užívania miliónov milovníkov a znalcov kávy; rozsiahle výskumy uskutočnené v roku 2009 dokazujú, že pitie kávy zvyšuje odolnosť voči depresii, ktorá je v modernej spoločnosti častým javom. Štúdie tiež ukazujú, že pitím šálky kávy každý deň môžeme znížiť riziko vzniku demencie v neskoršom štádiu života. Ďalšia štúdia naznačuje, že už len samotná vôňa kávy dokáže znižovať stres a únavu vyplývajúcu z nedostatku spánku. Preto keď nabudúce začnete deň s čerstvou šálkou TIENS CordyCafé, môže byť jedným z dôvodov, prečo si po celý deň udržíte úsmev na perách!

HLAVNÉ ZLOŽKY

Hlavnou chemickou zložkou kordycepsu je kordycepín a adenozín – aktívne látky, ktorých prítomnosť v hubách je podmienená kvalitou pestovania. Zohrávajú úlohu pri širokom spektre biologických dejov, napríklad v medzibunkovom prenose energie. Ďalšími účinnými zložkami sú polysacharidy, kyselina kordycepínová a vitamíny A, B, C, E, 16 aminokyselín, superoxiddismutáza (SOD) ako aj zinok, selén, horčík, železo a draslík.

Vápnik je minerál potrebný pre udržiavanie normálnych kostí a zubov. Taktiež prispieva k normálnej funkcii tráviacich enzýmov a svalov. U mladého organizmu, ako aj u starších ľudí, je zvýšená potreba vápnika. Vápnik prispieva k normálnemu metabolizmu energie, preto zabezpečuje správne využívanie energie a jej rovnováhu v priebehu dňa.

DÁVKOVANIE

Jedno vrecúško TIENS CordyCafé rozpustite v 200 ml horúcej vody a pite dvakrát denne (odporúčaná dávka - 2 vrecúška denne). Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.


DÔLEŽITÁ POZNÁMKA

TIENS CordyCafé sa neodporúča deťom, tehotným a dojčiacim ženám a osobám alergickým na  zložky prípravku, napr. osobám s intoleranciou na glutén a laktózu. Tento produkt obsahuje 72 mg kofeínu v jednom vrecúšku.