Stránka Tiens.sk Vám poskytne možnosť nákupu výrobkov tradičnej čínskej medicíny a informácie o možnosti zlepšovania zdravia pomocou tradičnej čínskej medicíny.

Táto stránka je určená pre všetkých:

  • ktorí hľadajú alternatívne spôsoby riešenia zdravotných problémov,
  • ktorí chcú svoj organizmus zbaviť následkov stresu, pôsobenia voľných radikálov a nežiadúcich vplyvov chémie a následkov chemoterapie a ožarovania,
  • ktorí majú dlhodobé zdravotné problémy, s ktorými si doteraz nevedeli poradiť, alebo začínajúce zdravotné problémy v rôznych oblastiach organizmu a chcú sa ich zbaviť pomocou doplnkov stravy vyrobených z prírodných produktov,
  • ktorí prípadne chcú zlepšiť kladné žiaduce účinky dlhodobo užívaných liekov,
  • alebo sa chcú zbaviť nežiadúcich vedľajších, prípadne toxických účinkov dlhodobo užívaných liekov.

Ponúkame riešenia prostredníctvom unikátnych prírodných produktov činskej firmy Tiens (Tianshi).

Prekonali ste závažné ochorenie? A chcete svoje oslabené telo vrátiť naspäť do pôvodnej formy alebo jednoducho hľadáte účinnú komplexnú detoxikáciu organizmu?

Neviete si poradiť s niektorými zdravotnými problémami? Hľadáte riešenie pomocou prírodných produktov, máte už dosť užívania syntetických prípravkov s množstvom vedľajších účinkov?

Kliknite na názov ochorenie alebo oslabenia orgánu a následne sa Vám otvorí základný návrh kúry na riešenie tohto problému a zobrazia sa prípravky, ktoré je možné užívať na zlepšenie Vášho stavu.

Prípadne nám napíšte do poradne a my Vám poradíme a zostavíme kúru na zlepšenie vášho stavu podľa Vašich individuálnych špecifických potrieb. Vaše otázky a odpovede na ne nebudú zverejnené, pokiaľ si to nebudete želať. Uveďte svoj mail a odpoveď Vám zašleme čo najskôr. Vaša anonymita ostane zachovaná.

pentagram tianshi

Ďalej na tejto stránke nájdete:

  • Produkty starej Čínskej medicíny, popis ich účinkov a spôsob ich užívania, ktoré viete zároveň nakúpiť a vieme Vám ich dodať na dobierku po celom Slovensku, prípadne aj do zahraničia. V Košiciach je možný osobný odber.
  • Poradňu, kde nájdete zdravotné problémy ľudí a zároveň riešenia na tieto problémy. Pýtať sa môžte aj Vy ! Ak necháte tel. číslo alebo mail, odpoviem Vám, alebo Vás zavolám.
  • Zaujímavé informácie z oblasti zdravotného poradenstva a tradičnej čínskej medicíny - informácie o čase najväčšej aktivity jednotlivých orgánov ľudského tela (orgánové hodiny).