AiRiZ Hygienické vložky Nočné

With shipment Slovenská pošta for 4,00 €
Predajná cena7,50 €
Popis

Balenie obsahuje 8 kusov vložiek. Mäkký a tenký bavlnený povrch je príjemný na dotyk a obsorbuje tekutinu trikrát rýchlejšie, ultratenké a superabsorbčné jadro uzatvára tekutinu vo vnútri a chráni pred nehodami, zanecháva pocit pohodlia a čistoty. Extra dlhé, anatomicky tvarované nočné hygienické vložky sú navrhnuté tak, aby poskytli spoľahlivú ochranu počas spánku. Superabsorbčné a ultratenké vložky poskytujú komfort a zabraňujú pretekaniu.

Každé balenie obsahuje patentovanú kartu pre dámy na samovyšetrenie: táto karta na samovyšetrenie je špecificky navrhnutá na vyhodnotenie údajov o zdraví intímnych partií ženy. Pre rýchly test naneste trochu vaginálneho sekrétu na indikátor na testovacej karte. Po 30 sekundách porovnajte zmenenú farbu indikátora s farebnou škálou v tabuľke a zistite výsledok.

Unikátne jadro s kyslíkom a aniónom čisto prírodnými procesmi podporuje cirkuláciu krvi, posilňuje imunitu, pôsobí dezinfekčne, antibakteriálne a eliminuje zápach. Vďaka unikátnemu vplyvu jadra s kyslíkom a zápornými iónmi na zdravie môže byť tento produktový rad použitý aj na udržanie každodennej hygieny, obzvlášť pri infekciách močových ciest, inkontinencií a v prípade iných ťažkostí, ktoré si vy vyžadujú zvýšenú intímnu hygienu.

Účinky vložiek AIRIZ:

 • 2 x vyššia vstrebateľnosť,
 • zmierňujú únavu,
 • pôsobia protizápalovo,
 • eliminujú neželaný zápach,
 • majú antibakteriálne účinky,
 • pôsobia antialergicky,
 • zrýchľujú metabolizmus,
 • vyrovnávajú hormonálnu nerovnováhu,
 • posilňujú imunitu,
 • vyrovnávajú krvný tlak,
 • každé balenie vložiek obsahuje test na samovyšetrenie.

Vlastnosti hygienických vložiek s aktívnym kyslíkom a zápornými iónmi:

 1. Suchý povrch, priedušnosť, ochrana proti zatekaniu: povrchová vrstva je navrhnutá tak, aby udržiavala citlivé partie v suchu a pohodlí. Extra silné absorpčné činidlá vo vnútornej vrstve zmenia tekutinu na gél a eliminujú lepkavý pocit. Vložky majú vzduchopriepustnú vrstvu pre váš pocit sviežosti.
 2. Antibakteriálne a deodorizačné účinky prostredníctvom čisto prírodných fyzických procesov: jadro s kyslíkom a zápornými iónmi zabudované v hygienických vložkách AIRIZ uvoľňuje vysoké množstvá kyslíka a záporných iónov, ktoré majú antibakteriálne, protizápalové a zápach eliminujúce účinky.
 3. Vysokoúčinné a extra silné absorpčné činidlá: absorpčná vrstva je vyrobená z vysokoúčinných a supersilných absorpčných činidiel a materiálov zabraňujúcich pretekaniu. Keď sa tekutina dostane do tejto vrstvy, vsiakne dovnútra a uzamkne sa tam, aby nedošlo k pretekaniu.
 4. Prináša vysoký štandard intímnej hygieny: tri základné princípy ženskej intímnej hygieny sú: pocit sucha, priedušnosť a čistota. Výroba prebieha pod prísnou kvalitou kontroly vstupných surovín na plne automatizovanej výrobnej linke podľa štandardov riadenia kvality ISO9001: 2000.