Multifunkčný prístroj na čistenie chladničiek

With shipment Slovenská pošta for 0,00 €
Predajná cena144,00 €
Popis

Máte problém s nepríjemnými pachmi v chladničke, skrinke na topánky, šatníku či na toalete? Zbavte sa ich s TIENS Multifunkčným prístrojom na čistenie chladničiek. Zariadenie využíva silný oxidačný mechanizmus ozónu na dosiahnutie funkcie odstránenia nepríjemných pachov, dezinfekcie a zachovania čerstvosti potravín.

TIENS Multifunkčný prístroj na čistenie chladničiek je moderné malé prenosné a ľahko ovládateľné zariadenie, ktoré spája princípy biotechnológie, elektroniky a mechaniky, využívajúc systém ovládania inteligentným čipom na úspešnú aplikáciu ozónu (O3) v bežnom živote. Zariadenie využíva unikátne účinky ozónu na odstránenia organických a anorganických pachov v priestoroch a zariadeniach v domácnosti, napr. v chladničke, ale aj v skrinkách na topánky, šatníkoch alebo na toaletách. Nemaskuje nepríjemné pachy ako tradičné osviežovače vzduchu, ale ich odstraňuje. Okrem toho pri použití v chladničke predlžuje čerstvosť potravín, eliminuje baktérie a ničí patogénne huby.

Zariadenie je vybavené tromi režimami prispôsobenými rôznym podmienkam. Ľahko sa ovláda  jedným tlačidlom on-off.

TIENS Multifunkčný prístroj na čistenie chladničiek je účinný a ekonomický prístroj, ktorý vyžaduje nabíjanie z elektrickej zásuvky len raz mesačne.

Ozón (O3) je forma kyslíka, ktorá má o jeden atóm kyslíka viac ako atmosférický kyslík (O2), ktorý dýchame. Ozón sa vytvára prirodzene v stratosfére, kde je kyslík vystavený ultrafialovému žiareniu alebo bleskom s vysokým napätím. V stratosfére sa molekuly kyslíka štiepia a vytvárajú jednotlivé atómy kyslíka (O1). Tieto putujúce atómy kyslíka sa ďalej viažu na molekuly kyslíka a tvoria ozón.

Ozón je dokonalým prírodným čističom. Keďže ozón je vysoko reaktívny, pohotovo oxiduje (rozkladá) organické substancie. Keď ozón príde do kontaktu s inou organickou alebo anorganickou látkou, jeden atóm kyslíka sa odtrhne, naviaže sa na zlúčeninu a oxiduje (alebo čistí) ju.

Zariadenie je vybavené tromi režimami prispôsobenými rôznym podmienkam. Ľahko sa ovláda  jedným tlačidlom on-off.

TIENS Multifunkčný prístroj na čistenie chladničiek je účinný a ekonomický prístroj, ktorý vyžaduje nabíjanie z elektrickej zásuvky len raz mesačne.

PÔSOBENIE

TIENS Multifunkčný prístroj na čistenie chladničiek je možné použiť na:

  • odstránenie (nie maskovanie ako väčšina tradičných osviežovačov vzduchu!) organických a anorganických pachov v domácnosti, napr. v chladničke, skrinkách na topánky, šatníkoch a toaletách
  • predĺženie čerstvosti potravín uskladnených v chladničke
  • zastavenie rastu patogénnych baktérií a húb, udržiavanie hygieny v chladničke