Tonizujúce sérum

Obsah: 180 ml
Predajná cena44,00 €
AO-set-WEB1
Popis

V produktoch starostlivosti o pleť Aprotie Organics je namiesto vody použitá organická pomarančová šťava bohatá na živiny v podobe vitamínov a minerálov vhodných pre starostlivosť o zdravie. Zvyšuje hladinu vlhkosti v pokožke, čím umožňuje účinným zložkám preniknúť hlboko do pokožky.

Ich silné redukčné vlastnosti dokážu eliminovať voľné radikály a zvyšujú elasticitu pokožky. Aprotie Organics je séria produktov špeciálne vyvinutých so zreteľom na bezpečnosť Zeme a životného prostredia a šťastnejší a zdravší život.

Aprotie Organics sú vyrobené zo 100% prírodných rastlinných zložiek. Produkty sú jemné k našej pleti aj k životnému prostrediu. Všetky produkty boli ocenené certifikátmi ECOCERT.

ECOCERT je organizácia organickej certifikácie založená v roku 1991 vo Francúzsku. S hlavným sídlom v Európe realizuje inšpekcie vo viac ako 80 krajinách – ide o najväčšiu organizáciu organickej certifikácie na svete.

Tonizujúce sérum, 180 ml

Tonizujúce sérum bohaté na organické a prírodné zložky je vyrobené z organických plodov pomaranča pestovaných v Taliansku a výťažkov organickej zeleniny z Japonska. Sérum, zmes výťažkov baklažánu, uhorky, ryžových otrúb a ďalšej zeleniny používanej v Japonsku od pradávnych čias v starostlivosti o pleť, vám zaručí mladistvú, jemnú a pružnú pleť. Výťažok z ryžových otrúb spomaľuje pigmentáciu pokožky a baklažán podporuje tvorbu kolagénu. Sérum sa nanáša vklepávaním do pokožky tváre a krku po vyčistení čistiacim olejom a čistiacou penou.

Aké ingrediencie z ekologického poľnohospodárstva obsahuje tonizujúce sérum?

  • Baklažán pestovaný v Quanzhou, v provincii Osaka má jemnú dužinatú konzistenciu, tenkú šupku a sladkú chuť. Baklažán, jemný a mimoriadne bohatý na šťavu, podporuje produkciu kolagénu v bunkách epidermy. 
  • Výťažok z organickej uhorky čistí a zjemňuje pleť a upokojuje zapálené miesta po spálení slnkom. Uhorky používané v sére sú pestované v provincii Gifu na organických farmách, ktoré obhospodaruje Stredná škola poľnohospodárska. 
  • Výťažok z ryžových otrúb z organickej ryže pestovanej spôsobom ryža-kačka v prefektúre Hyogo, zabezpečuje svetlú a žiarivú pleť. 
  • Organický šípkový olej z divokej ruže bohatý na vitamín A – vitamín krásy, vitamín C a esenciálne mastné kyseliny omega-3 a omega-6, podporuje zdravé omladzovanie kožných buniek, čím zabezpečuje žiarivú a na pohľad sviežu a vláčnu pleť.

Použitie

Primerané množstvo séra prstami vklepte do pokožky na tvári a krku.

Výhody

  • 100% prírodné rastlinné zloženie
  • Brzdí rozvoj pigmentácií
  • Podporuje tvorbu kolagénu