Krém na ruky

Obsah: 50 g
Predajná cena15,00 €
AO-set-WEB
Popis

V produktoch starostlivosti o pleť Aprotie Organics je namiesto vody použitá organická pomarančová šťava bohatá na živiny v podobe vitamínov a minerálov vhodných pre starostlivosť o zdravie. Zvyšuje hladinu vlhkosti v pokožke, čím umožňuje účinným zložkám preniknúť hlboko do pokožky.

Ich silné redukčné vlastnosti dokážu eliminovať voľné radikály a zvyšujú elasticitu pokožky. Aprotie Organics je séria produktov špeciálne vyvinutých so zreteľom na bezpečnosť Zeme a životného prostredia a šťastnejší a zdravší život.

Aprotie Organics sú vyrobené zo 100% prírodných rastlinných zložiek. Produkty sú jemné k našej pleti aj k životnému prostrediu. Všetky produkty boli ocenené certifikátmi ECOCERT.

ECOCERT je organizácia organickej certifikácie založená v roku 1991 vo Francúzsku. S hlavným sídlom v Európe realizuje inšpekcie vo viac ako 80 krajinách – ide o najväčšiu organizáciu organickej certifikácie na svete.

Krém na ruky, 50 g

Krém na ruky Aprotie Organics je vyrobený zo 100% rastlinných a prírodných zložiek starostlivo vybraných z celého sveta. Jemne vonia, jednoducho sa používa, posilňuje a ochraňuje pokožku rúk.  Krém na ruky Aprotie Organics zjemňuje pokožku a bráni vzniku stvrdnutej a popraskanej kože. Pôsobí preventívne proti vysúšaniu a poškodeniu spôsobenému vonkajšími faktormi, chráni pokožku pred ultrafialovým žiarením a hĺbkovo ju vyživuje.

Aké ingrediencie z ekologického poľnohospodárstva obsahuje krém na ruky?

Krém na ruky obsahuje organické bambucké maslo získané z orechov maslovníka, ktorý rastie v savane Západnej Afriky.

  • Bambucké maslo pôsobí preventívne proti vysúšaniu pleti, absorbuje UV žiarenie a redukuje poškodenie kože. 
  • Organický arganový olej získaný zo semien plodov arganových stromov je špeciálny organický panenský olej používaný pri riešení problémovej a na upokojenie suchej, vráskavej a citlivej pokožky. 
  • Organický olej zo semien stromu baobab získaný zo semien baobabu – „stromu života”, sa rýchlo vstrebáva do pokožky, účinne ju zjemňuje a zanecháva ju zamatovo hebkú.

Použitie 

Množstvo krému vo veľkosti perly jemne rozotrite na rukách a jemne masírujte, až pokiaľ sa krém nevstrebe.

Výhody

  • Hydratuje
  • Chráni
  • Vyživuje