Hydratačné mlieko

Obsah: 30 g
Predajná cena44,00 €
AO-set-WEB42
Popis

V produktoch starostlivosti o pleť Aprotie Organics je namiesto vody použitá organická pomarančová šťava bohatá na živiny v podobe vitamínov a minerálov vhodných pre starostlivosť o zdravie. Zvyšuje hladinu vlhkosti v pokožke, čím umožňuje účinným zložkám preniknúť hlboko do pokožky.

Ich silné redukčné vlastnosti dokážu eliminovať voľné radikály a zvyšujú elasticitu pokožky. Aprotie Organics je séria produktov špeciálne vyvinutých so zreteľom na bezpečnosť Zeme a životného prostredia a šťastnejší a zdravší život.

Aprotie Organics sú vyrobené zo 100% prírodných rastlinných zložiek. Produkty sú jemné k našej pleti aj k životnému prostrediu. Všetky produkty boli ocenené certifikátmi ECOCERT.

ECOCERT je organizácia organickej certifikácie založená v roku 1991 vo Francúzsku. S hlavným sídlom v Európe realizuje inšpekcie vo viac ako 80 krajinách – ide o najväčšiu organizáciu organickej certifikácie na svete.

Hydratačné mlieko, 30 g

Je vyrobené z rastlín zbieraných v prírode, ktoré prirodzene rastú na pobreží v Bretónsku vo Francúzsku vo veľmi drsnom prostredí. Hydratačné mlieko je veľmi jemná a rýchlo sa vstrebávajúca emulzia, ktorá má hydratačné účinky, pôsobí proti starnutiu, podporuje tvorbu kolagénu, má účinky podobné vitamínu C a zlepšuje regeneráciu pleti. 

Aké ingrediencie z ekologického poľnohospodárstva obsahuje hydratačné mlieko?

Okrem organickej pomarančovej vody (hydrolátu), organický olivový a jojobový olej, esenciálny olej z citrónovej trávy a šípkový olej z divokej ruže, hydratačné mlieko tiež obsahuje voľne rastúce byliny a rastliny zbierané na pobreží Bretónska. 

  • Rastliny ako katran prímorský, morský fenikel, limonium a hviezdica veľkokvetá rastú vo veľmi drsnom, chladnom a veternom podnebí Bretónska na francúzskom pobreží. Rastliny musia vynaložiť zvýšenú námahu na prežitie v drsných podmienkach a v zvýšenej miere produkujú živiny. Výťažky divokých bretónskych rastlín sú veľmi účinné v prevencii vrások, zlepšenej tvorbe kolagénu a odďaľujú starnutie pleti.

Použitie

Dávku hydratačného mlieka v množstve dvoch stlačení pumpičky aplikujte na vyčistenú tvár a krk.

Výhody

  • 100% prírodné rastlinné zloženie
  • Hydratuje a pôsobí proti starnutiu