Čistič ovocia a zeleniny

Predajná cena324,00 €
ozonizer
Popis

S vývojom spoločnosti a technológií ľudia zaznamenali veľký rozkvet materiálneho blahobytu. Avšak  neustále trpíme z toho vyplývajúcim negatívnym dopadom ohrozujúcim naše zdravie.

Výrobky, ktoré bežne jeme, ako zelenina a ovocie, ryža, mäso a plody mora, môžu byť ťažko znečistené pesticídmi, hnojivami, hormónmi a ďalšími podobnými škodlivými látkami. Hoci z krátkodobého hľadiska nespôsobia žiadne citeľné symptómy, z dlhodobého hľadiska  tieto látky môžu oslabiť náš imunitný systém, poškodiť nám zdravie a dokonca ovplyvniť aj  zdravie ďalšej generácie.

Čerstvo vymaľovaný dom môže byť plný formaldehydu a iných škodlivých plynov. Kuchynský riad, detské fľaše a hračky môžu byť živnou pôdou pre baktérie.

Pesticídy sa používajú na boj proti škodcom, eliminovanie škôd poľnohospodárskej produkcie a reguláciu rastu rastlín. Doposiaľ je v krajinách po celom svete registrovaných viac ako 1500 druhov pesticídov s obsahom 300 spoločných chemických látok.

Ďalšie tri druhy poľnohospodárskeho znečistenia pôdy sú: biologický odpad, mestský odpad (produkovaný ľuďmi nadmernou spotrebou), zdravotnícky odpad obsahujúci veľké množstvo patogénov. 

ČO JE OZÓN?

Ozón je druh silno oxidačného plynu s jedným aktívnym atómom navyše v porovnaní s kyslíkom, ktorý potrebujeme pre život.

Ozón dokáže v krátkom čase okysličením narušiť biologickú štruktúru baktérií, vírusov a iných mikrooganizmov, čím dosiahne účinok ničenia baktérií, dezinfekcie a dekontaminácie,  pôsobí antisepticky a uchováva sviežosť, zbavuje nepríjemných pachov a čistí vzduch.

Ozón vytváraný TIENS DiCHO Čističom ovocia a zeleniny pri reakcii s vodou vytvára ozónovú vodu, ktorá má silné sterilizačné účinky a dokáže kompletne dezinfikovať potraviny tak, aby boli bezpečné na jedenie alebo ďalšie použitie. Nepríjemné pachy sa skladajú najmä z amoniaku (čpavku), methylmerkaptanu a dimetylsulfidu. TIENS DiCHO Čistič ovocia a zeleniny vytvára ozón, ktorý rozkladá zložky na nejedovaté látky bez zápachu. Výsledkom je voňavé prostredie.

NA ČO SA DÁ POUŽIŤ OZÓN?

  • Ničí baktérie a eliminuje pesticídy v zelenine, ovocí a mäse, zlepšuje ich kvalitu a chuť, predlžuje čerstvosť potravín.
  • Čistí a okysličuje vodu, čím uľahčuje jej vstrebávanie v organizme; kúpanie v ozónovej vode prináša úľavu pri kožných problémoch, ako sú plesňové infekcie.
  • Čistí a dezinfikuje vzduch od baktérií, plesní a roztočov; sterilizuje riad, fľaše, utierky a odevy.
  • Eliminuje (nemaskuje!) organické a anorganické pachy, vrátane cigaretového dymu, dymu z ohňa a zvieracích pachov.
 TIENS DiCHO Čistič ovocia a zeleniny 2. generácie - ochranca zdravého života a prírodný sterilizátor

TIENS DiCHO Čistič ovocia a zeleniny 2. generácie s pokročilou technológiou, vysokokvalitnými elektrickými komponentmi a výnimočným dizajnom zabezpečuje vysokú výkonnosť, spoľahlivé fungovanie a vyššiu produkciu ozónu, čím účinne rieši problémy zlej kvality vzduchu a množenia baktérií, ktoré sa bežne nachádzajú v každej domácnosti či na pracovisku. Ozón dokáže eliminovať aj zvyšky pesticídov v ovocí a zelenine a predlžuje dobu čerstvosti ovocia a zeleniny. Má aj mnoho ďalších funkcií: ničí baktérie, toxíny, čistí, má antikorózne vlastnosti a pomáha udržiavať všetko čerstvé, eliminuje zápach, čistí vodu.   

Moderný vzhľad

Tvarovo čistý dizajn, čierno-biely koncept, veľký a prehľadný LCD displej.

Dotykové ovládanie  

Dotykový systém ovládania, veľký LCD displej so štyrmi módmi: ovocia, zeleniny, šálky a mäsa, na spustenie módu  1 sekundu podržte vybraný symbol, ďalším stlačením ho ukončite, jednoducho a intuitívne. Po 2 minútach nečinnosti sa systém prepne do úsporného režimu. LCD displej sa vypne a šetrí tak vaše peniaze.

Dizajn umožňujúci zavesenie na stenu a novopridaný držiak

Zavesenie na stenu šetrí miesto a dopĺňa dizajn interiéru a novopridaný držiak umožňuje variabilnú polohu.   

Vyššia miera uvoľňovania ozónu

TIENS DiCHO Čistič ovocia a zeleniny zdvojnásobuje emisie ozónu na jednotku, vďaka čomu má lepší výkon sterilizácie.

Energetická úspornosť a nízka hmotnosť

DiCHO Čistič ovocia a zeleniny je priateľský voči životnému prostrediu, pretože má spotrebu len 15 W. Je aj ľahký – váži približne 1,2 kg.