Čistiaci olej

Obsah: 150 ml
Predajná cena33,00 €
AO-set-WEB4
Popis

V produktoch starostlivosti o pleť Aprotie Organics je namiesto vody použitá organická pomarančová šťava bohatá na živiny v podobe vitamínov a minerálov vhodných pre starostlivosť o zdravie. Zvyšuje hladinu vlhkosti v pokožke, čím umožňuje účinným zložkám preniknúť hlboko do pokožky.

Ich silné redukčné vlastnosti dokážu eliminovať voľné radikály a zvyšujú elasticitu pokožky. Aprotie Organics je séria produktov špeciálne vyvinutých so zreteľom na bezpečnosť Zeme a životného prostredia a šťastnejší a zdravší život.

Aprotie Organics sú vyrobené zo 100% prírodných rastlinných zložiek. Produkty sú jemné k našej pleti aj k životnému prostrediu. Všetky produkty boli ocenené certifikátmi ECOCERT.

ECOCERT je organizácia organickej certifikácie založená v roku 1991 vo Francúzsku. S hlavným sídlom v Európe realizuje inšpekcie vo viac ako 80 krajinách – ide o najväčšiu organizáciu organickej certifikácie na svete.

Čistiaci olej, 150 ml

Pokožka dobre absorbuje olej, ktorý ju hĺbkovo čistí a udržiava v nej rovnováhu vlhkosti. Účinne odstraňuje všetok make-up, zanechávajúc pleť sviežu a hydratovanú. Je vhodný aj pre citlivú pleť. Čistiaci olej bol vyvinutý a po prvýkrát uvedený na trh v roku 1960 vizážistom Shu Uemurom. Domnieval sa, že najdôležitejším aspektom kozmetiky by malo byť zdravie pleti jeho zákazníčiek. Základom zdravej pleti je dôkladné a jemné čistenie. Poďme odhaliť tajomstvo zdravej a krásnej pleti! Poďme objaviť umenie krásy!

Aké ingrediencie z ekologického poľnohospodárstva obsahuje čistiaci olej?

Aprotie Organics Čistiaci olej obsahuje niekoľko zložiek ekologického poľnohospodárstva.

  • Organický olivový olej je bohatý na vitamíny, minerály a prírodné mastné kyseliny. Je jednou z najznámejších prírodných zložiek používaných v kozmetických prípravkoch proti starnutiu. 
  • Organický jojobový olej sa získava zo semien rastliny jojoba. Zloženie jojobového oleja je veľmi podobné mazu ľudskej pokožky, vďaka čomu pôsobí ako jej náhrada. Jojobový olej upravuje sekréciu kože a chráni ju pred voľnými radikálmi, pričom neupcháva póry, nezanecháva na koži pocit mastnoty a nespôsobuje alergické reakcie. 
  • Organická pomarančová voda (hydrolát) sa vyrába z plodov pestovaných na organických plantážach v Taliansku. Je to živina bohatá na vitamíny a minerály so silnou penetračnou účinnosťou, 85-násobne vyššou ako čistá voda v bežnej kozmetika. Hydrolát účinne hydratuje pleť a napomáha vstrebávaniu živín hlboko do pokožky.

Použitie

Čistiaci olej musí byť aplikovaný na suchú pokožku. Jemne vmasírujte olej, zdola nahor. Potom, namočte ruky s teplou vodou a umyte si tvár. Produkt by sa mal zmeniť na jemnú emulziu. Po opláchnutí sa pokožka stáva čistou, hydratovanou a veľmi mäkkou bez olejového zvyšku.

Výhody
  • Receptúra s bohatým obsahom organického oleja
  • Vysokoúčinný odličovač na botanickej báze
  • Zanecháva pleť hydratovanú