Čistiaca pena

Obsah: 150 ml
Predajná cena33,00 €
AO-set-WEB6
Popis

V produktoch starostlivosti o pleť Aprotie Organics je namiesto vody použitá organická pomarančová šťava bohatá na živiny v podobe vitamínov a minerálov vhodných pre starostlivosť o zdravie. Zvyšuje hladinu vlhkosti v pokožke, čím umožňuje účinným zložkám preniknúť hlboko do pokožky.

Ich silné redukčné vlastnosti dokážu eliminovať voľné radikály a zvyšujú elasticitu pokožky. Aprotie Organics je séria produktov špeciálne vyvinutých so zreteľom na bezpečnosť Zeme a životného prostredia a šťastnejší a zdravší život.

Aprotie Organics sú vyrobené zo 100% prírodných rastlinných zložiek. Produkty sú jemné k našej pleti aj k životnému prostrediu. Všetky produkty boli ocenené certifikátmi ECOCERT.

ECOCERT je organizácia organickej certifikácie založená v roku 1991 vo Francúzsku. S hlavným sídlom v Európe realizuje inšpekcie vo viac ako 80 krajinách – ide o najväčšiu organizáciu organickej certifikácie na svete.

Čistiaca pena, 150 ml

Mierne kyslá pena jemne odstraňuje nečistoty a kožný maz. Jediné stlačenie pumpičky jednoducho vytvorí krémovú penu. Antibakteriálne pôsobenie organického výťažku tymiánu udržiava pleť čistú. Zanecháva pleti hydratovanú, jemnú a upokojenú. Čistiaca pena by mala byť použitá ako druhý krok čistenia pleti. Je mierne kyslá a môže pleť ľahko zbaviť nadmerného množstva mazu. Organický extrakt z tymiánu s antiseptickým účinkom efektívne čistí pokožku. Produkt pleť čistí dôkladne bez toho aby došlo k vysušeniu.

Aké ingrediencie z ekologického poľnohospodárstva obsahuje čistiaca pena?

Okrem organickej pomarančovej vody (hydrolátu) Čistiaca pena obsahuje aj organický esenciálny olej z citrónovej trávy a organický esenciálny olej z tymiánu. 

  • Esenciálny olej z citrónovej trávy pochádza z Indie, kde je po tisícročia známy svojimi antiseptickými a adstringentnými vlastnosťami. Pomáha zmenšovať póry, obmedzuje vylučovanie oleja a prináša starostlivosť pre dočasné spevnenie pleti. 
  • Esenciálny olej z tymiánu s antiseptickými vlastnosťami pôsobí proti akné. Pri tradičnom domácom použití tymianový olej pôsobí ako fungicídne činidlo na liečbu ekzematóznych kožných problémov. 
  • Čistiaci olej aj čistiaca pena obsahujú prírodný a čistý EGCg olej, výťažok katechínov zo zeleného čaju cenených pre ich výrazné antioxidačné, antiseptické a pachy eliminujúce účinky. Olej z rakytníka rešetliakovitého ako výborný zdroj vitamínov, minerálov a polyfenolov zabezpečuje pokožke starostlivosť proti starnutiu.

Použitie 

Aplikujte penu v množstve troch stlačení pumpičky na navlhčenú tvár a krk a jemne masírujte. Následne dôkladne opláchnite teplou vodou.

Výhody
  • Jemne čistí, zanecháva pleť hydratovanú
  • Mierne kyslá pena